Clash Royale 1

باز هم در موبایل فارسی با نکات بازی کلش رویال در خدمتتان هستیم. این بار 10 تا از فوت و فن هایی را برایتان شرح می دهیم که شانس شما را برای برنده شدن در جنگ ها افزایش می دهد و هرچه سریعتر شما را به پادشاهی قوی تبدیل می کند.

 • به حریفتان اجازه دهید اول او حمله کند، بنابراین می توانید تلافی کرده و آسیب بیشتری به او بزنید. برای مثال اگر او از Knight یا Mini P.E.K.K.A استفاده کرد شما می توانید به راحتی با استفاده از ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) با او مقابله کنید. یا اگر او Goblin Barrel را به طرف دفاع شما پرتاب کرد، درست پیش از اینکه به دفاعتان آسیب برسد از کارت Arrows استفاده کنید.
 • اکسیر خود را هدر ندهید. هنگامیکه کارت هایتان در حال آماده شدن هستند صبر کنید و پس از آن تنها زمانیکه نیروهای قدرتمند شما آماده شده باشند به حریفان حمله کنید. سایر نیروهایتان تنها به عنوان پرت کننده حواس کار می کنند.
 • همه اکسیر خود را در یک دور استفاده نکنید. اگر شما بخواهید تمام اکسیر خود را برای به پایین کشیدن یک برج به کار ببرید ممکن است حریفتان از این فرصت استفاده کرده و کل پایگاه شما را از بین ببرد. همیشه یک برنامه پشتیبانی داشته باشید!
 • همیشه حداقل یک کارت را که باعث بازداشتن از حرکت (stalling) می شود به همراه داشته باشید. تاکنون ده ها بار پیش آمده که دیده ام هر دو طرف منتظر حرکت حریف می مانند. در این مدت شما باید کارتی را که باعث بازداشتن از حرکت می شود در اختیار داشته باشید که از نزدیک 10 اکسیر شروع می شود. پرشدن اکسیر تنها یک زیاده روی است که هیچکس تمایلی به این کار ندارد
 • همیشه کارت های انواع مختلف نیروها را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید به نبرد با هر حریفی که ممکن است در روبرویتان قرار بگیرد بپردازید.
 • به یک کلن بپیوندید تا با درخواست نیرو از هم گروهی هایتان با سرعت بیشتری در بازی پیشرفت کرده و آپگریدهای جدیدتری را باز کنید. مطمئن باشید کمک های زیادی را در کلن ها دریافت می کنید.
 • نیروهایی را که از آنها استفاده نمی کنید آپگرید نکنید. همیشه کارت هایی را که می توانند قدرتمندتر و مخرب تر باشند آپگرید کنید.
 • بعضی اوقات شما در نبردها می بازید اما این بدین معنی نیست که کارت های بدی در دستتان بوده بلکه شما تنها مشکلی در ترکیب نیروهایتان داشته اید. مشاهده تکرار حملات بازیکنان بهتر همیشه یکی از بهترین راه ها برای یادگیری و رفع مشکلات استراتژیک است.
 • همه ما از باخت خوشمان نمی آید اما به هیچ وجه نباید دلسرد شد. تمرکز کنید و با دقت و به آرامی در بازی پیش بروید. هروقت که احساس کردید چیزی اشتباه است استراتژی خود را تغییر دهید. ترکیب ارتش های خود را نوسازی کنید و آنقدر تجربه کنید که به استراتژی خاص و موفقیت آمیز خودتان برسید.

نیازی نیست که شما با هر نیرویی به مقابله بپردازید. همچون مثال بالا، برخی اوقات نیازی نیست که به آنها توجه زیادی بکنید زیرا آنها نمی توانند هیچ کاری بکنند. بعضی مواقع تنها اجازه دهید برج شما به مقابله بپردازد و 50 آسیب را قبول کنید.

آموزش ها و مطالب مرتبط بازی کلش رویال

دانلود بازی کلش رویال اندروید

آموزش کامل بازی کلش رویال اندروید

آموزش ساخت کلن در بازی کلش رویال و نحوه پیوستن به یک کلن

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.