با کمک این برنامه می توانید در مسابقه هفتگی برنامه نود شرکت نمایید و رای خود را ارسال نمایید. مشاهده نتیجه مسابقه برنامه پیشین نیز از طریق این برنامه امکان پذیر می باشد.
برای استفاده از این برنامه کافیست پس از نصب یک ایمیل فعال، نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود (به همراه کد کشور) را اعلام نمایید تا کد فعال سازی به نشانی ایمیل شما ارسال شود
با اپلیکیشن نود (90) می توانید در نظر سنجی ها و مسابقات پیامکی برنامه نود شرکت کنید. اپلیکیشن نود به طور ویژه برای مخاطبان خارج از ایران، تهیه شده و شما طرفداران و مخاطبان برنامه ۹۰ که ساکن خارج از کشور هستید، می توانید همانند هموطنان داخل کشور، در نظرسنجی های این برنامه، شرکت کنید. برای شرکت در نظرسنجی نود، ابتدا باید گوشی شما به اینترنت متصل باشد ( شبکه دیتا یا بی سیم WiFi/data)

پس از نصب اپلیکیشن نود، به روی گوشی خود، برنامه را اجرا کنید :

آموزش ثبت نام در برنامه نود

بعد از اولین اجرا، صفحه مشابه تصویر زیر را مشاهده نموده که از شما می خواهد خود را در برنامه ثبت نام کنید .

* لطفا همه اطلاعات به صورت لاتین، وارد اپلیکیشن گردد.*

برای ثبت نام می بایست نام و نام خانوادگی، شماره تلفن موبایل (cellphone) به همراه کد کامل کشور (دو رقمی) و منطقه )مانند ۱۴۱۱۲۳۴۵۶۹) و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

سپس دکمه دریافت کد تایید را انتخاب کرده تا کد فعالسازی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد.

پس از مراجعه به ایمیل خود و دریافت کد فعالسازی، آن را وارد اپلیکیشن نمایید.

4

در صورت انتخاب دکمه بازگشت، می بایست تمامی عملیات وارد کردن اطلاعات ثبت نام دوباره انجام شود.

پس از انتخاب دکمه فعالسازی با دریافت یک پیام آگاه رسانی و باز شدن صفحه زیر، وارد اپلیکیشن نود خواهید شد.

این، پیام خوش آمدگویی ما به شما است. این صفحه در واقع صندوق پیامهای اپلیکیشن نود بوده و از این به بعد می توانید پیام های ارسالی ما را در اینجا مشاهده نمایید.

5

برای شرکت در نظر سنجی باید به منوی شرکت در نظر سنجی بروید.

به خاطر داشته باشید که این منو، تنها در زمانهایی که برنامه نود در حال پخش بوده و یا سوال نظر سنجی آن مطرح شده باشد ، فعال خواهد شد و شما می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

البته می توانید؛ با کلیک به روی دکمه تلاش مجدد به صورت مداوم آغاز نظر سنجی را چک کرده و از آخرین وضعیت شروع آن مطلع گردید. به محض آغاز نظر سنجی صفحه (refresh) شده ونظر سنجی فعال خواهد شد.(مانند شکل زیر)

حال می توانید گزینه موردنظرخود را انتخاب کرده و با زدن دکمه تایید نهایی، انتخاب خود را ارسال نمایید. توجه گردد در صورت انتخاب دکمه تایید نهایی، دیگر نخواهید توانست در نظرسنجی به صورت مجدد شرکت نموده و یا نظر خودرا تغییر دهید. از این رو پیش از انتخاب دکمه تایید نهایی با انتخاب دکمه بازگشت می توانید گزینه مورد نظر خود را تغییر دهید.

به محض انتخاب و زدن دکمه تایید پیامی برای شما ارسال می شود که نشان دهنده انتخاب شما است و می توانید برای خواندن آن به صندوق پیامها مراجعه نمایید.

پس از انتخاب گزینه مورد نظر تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

حال با خیال راحت ادامه برنامه نود را تماشا کنید.

در صورت تمایل به اطلاع از نتیجه نظر سنجی های هفته گذشته، به منوی نتایج نظر سنجی برنامه (مطابق شکل زیر) بروید. در این صفحه کلیه نتایج هفته پیش، به صورت نمودارا و آمار قابل مشاهده است.

به یاد داشته باشید که ما از طریق صندوق پیامها با شما در ارتباط بوده و در تماس هستیم وسپاس فراوان که از آن سوی دنیا با ما همراهید.

باکس دانلود
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.