این روزها بازی کردن به یکی از سرگرمی های اکثر کاربران گوشی های اندروید تبدیل شده است. با عرضه بازی های مختلف و سرگرم کننده برای سیستم عامل، افراد بیشتری نیز به سمت بازی ها جذب شده اند. اما احتمالا برای شما نیز جالب باشد که بازی ها را با استفاده از گیم پد کنترل کنید.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که می توانید با استفاده از گیم پد بازی های اندروید را کنترل کنید؟ برنامه Game Controller 2 Touch به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بازی های مختلف اندروید را با استفاده از دسته بازی (گیم پد) کنترل کنید.

این برنامه از دسته های سیم دار و بلوتوثی پشتیبانی کرده و می توانید عملیات کانکت شدن را به سادگی انجام دهید. شما می توانید با استفاده از دسته کانکت شده، بازی های مختلف را که از دسته پشتیبانی می کنند، با گیم پد کنترل کرده و استفاده کنید. شما می توانید نقش دکمه های روی دسته را از طریق تنظیمات داخل برنامه عوض کرده و نقش مورد نظرتان را برای هر دکمه تعیین کنید. شما می توانید برای هر بازی پروفایل جداگانه و مخصوص را ایجاد کنید تا هنگامی که بازی خاص را باز می کنید، تنظیمات مربوط به همان بازی برایتان اعمال شود.

باکس دانلود
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.