Fire Emblem Heroes (1)

دانلود بازی فایر امبلم – Download Fire Emblem Hero

فایر امبلم – Fire Emblem Hero یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک استراتژی و نقش آفرینی می باشد این بازی توسط کمپلنی بزرگ نینتندو برای اندروید به تازگی کنتشر شده است در این بازی شما باید برای خود تیمی از قهرمانان برای خود بازید و آنها را آموزش دهید و آنه را هدایت و رهبری کنید و با این تیم دشمنان خود را نابود کنید و آنها را از بین ببرید و دروازه بین دنیا ها را باز کنید

نبرد های این بازی بر اساس مبارزات نیتندو طراحی و توسعه داده شده اند. برای مبارزه کردن قهرمانان خود را بخه میدان نبرد فرا بخوانید و  با ارتقا دادن مهاریت هایشان، نیروی واقعیشان را به دشمنان نشان دهید. این بازی رایگان می باشد ولی شما درون آن می توانید پرداخت های درون برنامه ای انجام دهید.

در این بازی حجهان دارای دو فمانروای به نام های  Embliam و Askran می باشد. Embliam ها می خواهند بر کل جهان فرمانروایی کنند ولی Askran ها جلوی آن ها ایستاده اند، با فراخواندن قهرمانان از 5 جهان مختلف به Askran ها کمک کنید و در این نبرد حماسی شرکت کنید. این بازی زیبا و جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید

■ تلاش حماسی

جهان با دو پادشاهی: امپراتوری Emblian، که آرزوهای خود را به حکومت تمام جهان، و Askran انگلستان، که در راه خود را است.

شما یک دعوت با توانایی های ویژه به تماس بر قهرمانان افسانه ای از جهان آتش نشان های مختلف هستند. به منظور صرفه جویی در پادشاهی Askr از نابودی، پیوستن به سفارش از قهرمانان و صورت یک چالش بی پایان.

■ جنگ شدید

شرکت در جنگ نوبه خود مبتنی بر استراتژیک کارآمد برای بر روی بازی با نقشه های که در کف دست خود را مناسب! شما نیاز به فکر می کنم سخت در مورد مزایا و معایب هر یک از قهرمان سلاح و حتی ارزیابی نقشه خود را که شما به نبرد. سرب ارتش خود را با لمس و کشیدن کنترل آسان، از جمله توانایی برای حمله به سادگی با کشیدن یک متحد بیش از یک دشمن.

■ شخصیت های اصلی دیدار با قهرمانان افسانه ای

ویژگی های بازی شخصیت های قهرمان های متعدد از سری آتش نشان و چند قهرمانان با نام تجاری جدید ایجاد شده توسط هنرمند یوسوکه Kozaki، شناخته شده برای کار خود را در آتش نشان بیداری و آتش نشان در حیاط. برخی از قهرمانان را در سمت خود به عنوان متحدان مبارزه، در حالی که دیگران ممکن است در راه خود ایستاده به عنوان دشمنان شدید به شکست داد و اضافه شده به ارتش خود را.

■ بسیاری از حالت های به شما اجازه بازی دوباره

علاوه بر داستان اصلی، بسیاری از حالت های دیگر که در آن شما می توانید متحدان خود را تقویت، رقابت با بازیکنان دیگر، و بیشتر وجود دارد. همچنین، به روز رسانی رایگان و به موقع ادامه خواهد داد به اضافه کردن شخصیت های جدید قهرمان، محتوا، و شگفتی های دیگر را به شما مجذوب با ساعت گیم پلی اضافی.

● داستان نقشه ها: داستان با هم به ارمغان می آورد شخصیت های قهرمان جدید همراه با چهره های آشنا از سری آتش نشان. سرب ارتش خود را به پیروزی برای نجات پادشاهی Askr.

● برج های آموزشی: تعامل در سناریوهای جنگ های مختلف مشکل است که شما می توانید بیش از بازی و به دست آوردن پاداش و تجربه (EXP) برای متحدان خود را. هر بار که شما در این نقشه ها را، دشمنان و تغییر زمین به ارائه یک چالش جدید است.

● آرنا دوئل: مبارزه با رقبای خود را در سراسر جهان. نمره بالا و رتبه بندی خود را خود را پاداش آیتم هایی که می توانید توانایی های قهرمانان خود را افزایش می دهد تعیین می کند.

● قهرمان جنگ ها: بر اساس نقشه های خاص، کشف سناریوهای جنگ های مختلف که برای مدت زمان محدود در دسترس هستند. شکست قهرمانان که مخالف شما را به آنها را متقاعد به پیوستن به شما به عنوان یک متحد.

جنگ با هم با قهرمانان مورد علاقه خود را، تماشای آنها رشد می کنند، و لذت بردن از ماجراجویی جدید که باز می شود تا یک مسیر به آینده است.

باکس دانلود
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.