شاید شما هم خیلی به دنبال روش ها یا هکی برای کسب رایگان امکانات بازی فال اوت شلتر نظیر کپ ها، لانچ باکس ها، اسلحه و لباس ها گشته اید. اما به احتمال زیاد به جز تبلیغات و یا برنامه هایی ویروسی آن هم در سایت های خارجی چیزی نیافته اید! پس خبر خوشی برایتان داریم که میتوانید ساده ترین و بهترین راه را برای این کار از تک اندروید مطالعه نموده و سپس بر روی بازی خود اجرا نمایید. در برخی از سایت های خارجی نظراتی از کاربران مبنی بر اشکالات و باگ هایی در فال اوت شلتر گزارش شده و با بررسی و امتحان، آنهایی که واقعاً کار میکنند را گردآوری کرده و در ادامه ی مطلبی که خواهید خواند قرار داده ایم. لازم به ذکر است که برای این ترفند نیاز به هیچ برنامه ای یا هیچ هکی نیست و به راحتی میتوانید از خود دستگاه اندرویدی انجامش دهید.

خب، Fallout Shelter فعلاً توانسته جای خودش را به عنوان بهترین بازی برایم باز کند و باید اعتراف کنم ساعاتی که آن را بازی میکنم از ساعتی که به خودم و زندگی ام میرسم بیشتر شده! من توانستم با استفاده از استراتژی های مختلف و بدون نیاز به هک یا ترفند و یا اینکه پولی خرج کنم تعداد شهروندان خود را به بالای 100 نفر برسانم. اگر شما دنبال مقالاتی هستید که باعث شود بازی را بهتر و سریعتر پیش ببرید میتوانید به نوشته های قبلی سایت که درباره ترفندهایی برای افراد مبتدی، نکاتی برای افراد حرفه ای، آموزش کلی و غیره بود در ایــن لینک مراجعه نمایید. اما اگر شما حوصله ی خواندن و عمل کردن به اصول بازی و ساعت ها و روزها تلاش را ندارید و میخواهید به سرعت مراحل بازی را طی کنید میتوانید از باگ های بازی که در زیر آورده شده استفاده کنید. و مهمترین ویژگی این روش نیز این است که به دانلود هیچ هکی و حتی جیلبریک کردن گوشی یا تبلت اپل و یا روت کردن دستگاه اندرویدی نیاز ندارید.

استفاده از باگ حالت آموزشی برای کسب کپ ها (Caps) و لانچ باکس ها (Lunchboxes) :

با استفاده از باگ یا اشکال موجود در حالت آموزشی بازی شما میتوانید بصورت نامحدود از مزایای آن استفاده کنید. کپ و لانچ باکس ها را بصورت رایگان به دست آورده و همچنین سطح شهروندانتان را ارتقا دهید.

این روش برای کسانی که تازه شهر خود را ساخته اند بهتر است. خرید لانچ باکس جهت بهتر کردن سرعت بدست آوردن منابعی همچون کپ ها، اسلحه ها، لباس ها و توانمندی شهروندان یکی از مفیدترین کارها در این بازیست. در اوایل بازی و برای کسانی که تازه بازی را شروع کرده اند یک باگی وجود دارد که به آنها اجازه میدهد به صورت رایگان لانچ باکس به دست آورند.

در طول آموزش شما لانچ باکس هایی به دست می آورید اما به محض اینکه ماموریتی کامل شود کار این آموزش هم بصورت رسمی پایان می یابد. پس شما چگونه پس از پایان شدن آن باز لانچ باکس به دست آورید؟ اساساً با به پایان نرساندن یک جفت ماموریت یا درخواست :

  1. ماموریت تجهیز کردن شهروندان با یک آیتم به خصوص (سلاح یا لباس)
  2. درخواست فروش یک آیتم (سلاح یا لباس)

اگر هربار شما این اهداف را نادیده بگیرید فال اوت شلتر به شما اجازه میدهد که در حالت آموزش بمانید و بتوانید بارها و بارها منابع و لانچ باکس های رایگان به دست آورید. در واقع اگر شما نیاز به مجهز کردن شهروندان داشتید میتوانید این کار را بکنید اما توجه داشته باشید : پاداش های تکمیل هدف را به هیچ وجه جمع آوری نکنید!

نتیجه ی چنین کاری این خواهد بود که در هربار شما مزایای زیر را به دست می آورید :

  • جمع آوری 50 مواد غذایی
  • کسب 50 آب
  • افزایش لول شهروندان

با این روش میتوانید بصورت رایگان و نامحدود کپ و لانچ باکس بدست آورید، اما در بیشتر مواقع لانچ باکس حاصل میشود.

 

سفر در زمان برای کسب سلاح ها (Weapons)، کپ ها (Caps) و لباس ها (Outfits) :

بردن تاریخ و ساعت آیفون به یک روز جلوتر پس از اینکه شهروندان را به زمین های بایر فرستادید باعث میشود که بتوانید بصورت نامحدود منابع مهمی همچون کپ، اسلحه و لباس ها به دست آورید.

احتمالاً بسیاری شما نیز به این فکر افتاده اید اما شاید آن را امتحان نکرده باشید اما باید بگوییم که این روش کاملاً جواب میدهد. در واقع شما نیاز دارید که ساعت گوشی خود را چند ساعتی جلوتر ببرید. پیش از این کار کافیست شهروندان خود را برای کاوش به زمین های بایر فرستاده (بهتر است آنها را با اسلحه و لباس خوب و همچنین StimPack و RadAway مجهز کنید) و همچنین مطمئن شوید که چند کپ نیز برای انجام مراحل بعدی در اختیار دارید. پس از این لازم است که بطور کامل از بازی خارج شده و به قسمت تنظیمات، عمومی، تاریخ و زمان رفته و پس از خاموش کردن گزینه ی “Set Time Automatically.” (تنظیم زمان بصورت خودکار) ساعت خود را جلو ببرید.

پس از آن دوباره بازی را باز کرده و در صفحه با انبوهی از پیام ها نظیر متولد شدن نوزادان، ارتقا لول چند شهروند، جمع آوری منابع و غیره مواجه خواهید شد. هنگامیکه تمام آن اطلاعیه ها را پاک کردید به بخش زمین های بایر رفته و با کلیک کردن آن به احتمال زیاد مشاهده میکنید که همه ی آنها مرده اند. آنها را احیا کرده و به شهر برگردانید تا با خود چیزهای خوبی همچون سلاح و لباس و کپ ها را به ارمغان بیاروند.

شما میتوانید هرچندبار که میخواهید این روند را تکرار کرده و با جلوتر بردن ساعت خود براساس نیازی که میبینید از منابع نامحدود و رایگان لذت ببرید. پس از اینکه فکر کردید دیگر به منابع بیشتری نیاز ندارید میتوانید باز از بازی خارج شده، ساعت را به زمان واقعی برگردانید. بعد از آن متوجه خواهید شد که همه چیز عادی شده و تنها تفاوت این است که شما منابع بیشتری را در فال اوت شلتر مشاهده می کنید!

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.