سری افسانه های Dungeon Hunter با غرش یک اژدها برگشته اند! شکارچی سیاه چال 5 Dungeon Hunter 5 یک بازی بسیار جذاب و پرطرفدار از کمپانی مشهور Gameloft میباشد که از آن می توان به عنوان بهترین بازی ضربتی که تاکنون برای موبایل ساخته شده یاد کرد و شما را با خود به اعماق دنیای فانتزی می برد.

پس از ایستادگی کردن برابر هجوم شیطان در پادشاهی Valenthia از جهان چیزی جز خرابی باقی نمانده است. تنها رزمندگان انجمن Bounty Hunter حاضر به نگه داشتن صلح خود هستند و فقط شمشیر یکی از رهبران می تواند باعث شود هیولاها به تاریکی بازگردند و بدین ترتیب جهان شروع به بازسازی شود.

-لشکرکشی های تک نفره

شمشیرتان را به دست گرفته و به همراه تیم خود وارد سفری انتقام جویانه شوید. شما در میان پنج حوزه ی هیولا سفر خواهید کرد تا به قدرتمندترین جنجگوی جهان تبدیل شوید.

-گیم پلی همکاری با یکدیگر

دوستان خود یا سایر بازیکنان را اجیر کنید تا در فانتزی ماجراجویانه شما که سرشار از اژدهای مهیب، شیاطین پست و رزمندگان شجاع است کمکتان کنند.

-ناهمگامی (آسنکرون) چند نفره

سفارشی سازی تیم و دژ محکم خود برای استفاده از انواع زیادی از هیولاها، مدیریت و دفاع از آنها، شکافتن راه خود برای غارت از دشمنان و…

-ساخت بدون محدودیت ادوات جنگی خود

آمیختن و تکامل بیش از 46 قطعه ذره و 150 شمشیر، تبر و… جهت تبدیل شدن به شکارچی پرشهامت، کشتن نیرومندترین اژدها و همچنین کسب افتخار برای تیم خود!

-پنج عنصر برای ماهر شدن

با استراتژیک اسلحه ها، جادو ها و ذره ها را برای 5 نوع عنصر یعنی آب، آتش، نور، طبیعت و تیره مجهز کنید تا بتوانید در برابر هر هیولاها و اژدهایی بایستید.

-اکشن بی نظیر ضربت

کشف کنترل ها و انیمیشن های جدید، آوردن مهارت های جنگجویی خود به زندگی که با استفاده از آن می توانید شیاطین پست صفت را به کشتن برسانید

-گرافیک فوق العاده

جزئیات بسیار دقیق، گرافیک AAA تجربه ای فق العاده از گیم پلی فانتزی یک بازی موبایل را فراهم می کند

تغییرات این نسخه :

  • کشف Boon Sister Temple، یک محیط جدید برای ماموریت های جدید!
  • ورود به یک رویداد دو هفته ای و برنده شدن در مراسم ویژه ی کریسمس!
  • شرکت در یک سیاه چال ویژه جدید، غلبه بر تله های جدید، شکست نگهبان و دریافت بلیط Ashkardian!
  • تجهیز ادوات ترکی جدید و کشف ادوات جنگی افسانه ای جدید!
  • استفاده از بلیط Ashkardian برای ساخت یک دژ محکم جدید و به دست آوردن 4 شخص تسخیرناپذیر!

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.