Turbo Booster

توربو بوستر – Turbo Booster PRO بهینه سازی، پاکسازی و سرعت بخشیدن به اسمارت فون یا تبلت اندرویدی شما به کمک Turbo Booster! با استفاده از گزینه پاکسازی با یک کلیک (one-tap cleaner) شما قادر خواهید بود رم مموری و فضای دیسک دستگاه خود را آزاد کرده و همچنین به مدیریت و حذف اپلیکیشن ها بپردازید.

افزایش سرعت دستگاه اندرویدی شما : توربو بوستر همواره بصورت پس زمینه در دستگاه اجرا می شود و وظایف خود را برای افزایش سرعت، بهبود عملکرد، آزادسازی فضای مموری و سایر مواردی که باعث بهبود تجربه کاربری می شود، انجام می دهد. Turbo Booster همچنین یک برنامه ایده آل است برای کسانی که نیاز به یک ذخیره کننده باتری و یا یک تقویت کننده سرعت جهت اجرای بازی های سنگین دارند.

آزادسازی رم مموری : با پاک کننده اندرویدی این برنامه و از بین بردن وظایف غیر ضروری در حال اجرا شما می توانید دست به بازیابی و خالی کردن حافظه رم خود بزنید. این ویژگی تمام بخش های بدون استفاده و برنامه های پنهانی که بخش زیادی از منابع ارزشمند سیستم را استفاده می کنند متوقف می سازد. بنابراین دستگاه بر روی اپلیکیشن های مهم و ضروری تمرکز کرده و باعث بهبود عملکرد آنها می شود.

آزادسازی فضای دیسک : توربو بوستر همچنین با استفاده از پاکسازی فضای ذخیره سازی، تمیزکردن فایل های بیهوده و از بین بردن فایل های کش غیرکاربردی اقدام به تقویت سرعت دستگاه اندرویدی شما می کند. بدون آسیب رسانی به هیچ بخشی از اسمارت فون شما، فضای آزاد بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد.

حذف اپلیکیشن ها : برنامه های کمتر به معنی فضای آزاد بیشتر و در نتیجه عملکرد بهتر برای دستگاه شما است. با استفاده از یک سیستم آشکارساز برنامه های بی استفاده، Turbo Booster یک لیستی از نرم افزارهایی که کمتر توسط شما استفاده می شوند را تهیه کرده و پس از آن تنها با یک لمس می توانید به حذف آنها اقدام کنید.

بهینه ساز : با این ویژگی جدید شما هروقت که بخواهید می توانید یک نمای کلی از عملکرد اندرویدتان را دریافت کنید. همچنین مانیتورینگ پس زمینه به شما اجازه می دهد تا از بین دو حالت خاموش یا دریافت اعلان در زمانیکه دستگاه شما نیاز به بازتقویت دارد یکی را انتخاب نمایید.

با توربو بوستر Turbo Booster شما قادر خواهید بود :

– به راحتی سرعت تبلت یا دستگاه موبایل خود را بالا ببرید
– به کمک یک تقویت کننده سرعت که که وظایف غیرضروری در حال اجرا را از بین می برد باعث اجرای سریعتر بازی ها شوید
– افزایش عمر باتری با استفاده از یک ذخیره کننده باتری
– مطلع شوید که چه هنگام مموری یا عملکرد دستگاه شما کم است
– حذف برنامه هایی که کم استفاده می کنید تنها با یک کلیک
– افزایش فضای ذخیره سازی با حذف و پاکسازی فایل های بیهوده
– لذت بردن از انتقال سریع و صاف میان برنامه ها
– و…

ویژگی ها و تغییرات نسخه جدید :
– معرفی یک نوار به نام سیستم مانیتور که عملکرد کلی دستگاه شما را اطلاع می دهد. این بخش از بخش تنظیمات فعال می شود.
– بهبود ترجمه ها برای تمامی زبان ها
– حل برخی از اشکالات جزئی دیگر و ثبات عملکرد سایر بخش ها

باکس دانلود
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.