Clash Royale 1

دسته ورق جنگ (Battle Deck) چیست؟

            دسته ورق نبرد مجموعه ای از 8 کارت انتخابی شما می باشد. این انتخاب ها بسیار مهم هستند. این ها هستند که برای شما می جنگند!
تعداد زیادی کارت اکسیر دارید؟ “دست” شما ممکن است بسیار آهسته گسترش یابد. بنابراین سعی کنید در انتخاب خود عاقلانه رفتار کرده و با آزمایش ترکیب های مختلف از کارت ها، قدرتمندترین دسته کارت را برای شرایط گوناگون پیدا کنید.

ناحیه مسابقه (Arena) چیست؟

این ناحیه عرصه میدان جنگ است که در آن شما و حریفتان جهت کسب غنائم به مبارزه پرداخته و شکوه و عظمت خود را به نمایش می گذارید.
در حال حاضر شش ناحیه مختلف وجود دارند : ورزشگاه گوبلین (Goblin Stadium)، گودال استخوان (Bone Pit)، بربریان باول (Barbarian Bowl)، پکا پلی هوس (P.E.K.K.A’s Playhouse)، دره اسپل (Spell Valley) و رویال آرنا (Royal Arena). علاوه بر این یک اردوگاه آموزشی نیز وجود دارد که یک میدان نبرد به حساب نمی آید و همانطور که از نامش مشخص است برای به چالش کشیدن مهارت های شما می باشد.
پیشرفت در این ناحیه ها از طریق کسب غنائم در نبردها صورت می گیرد و هر عرصه مجموعه ای از کارت های جدید را نشان می دهد و هرکدام پس از پیروزی در جنگ پاداش مخصوص به خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش “Arena” در صفحه اصلی بازی مراجعه کنید.

غنائم چگونه محاسبه می شوند؟

میزان غنائمی که برایتان به دست می آید یا از دستتان می رود براساس تفاوت میان غنائم شما و حریفتان است. به طور کلی، هرچقدر که غنائم حریفتان بیشتر از شما باشد، در صورت برنده شدن پاداش بیشتری را دریافت می کنید. در مقابل اگر میزان غنائم بازیکن حریفتان کمتر از شما باشد در صورت باختن، منابع بیشتری را از دست می دهید.

چرا برخی از کارت هایی که در مجموعه کارت خود دارید در طول جنگ نمایش داده نمی شوند؟

تنها می توانید از کارت هایی در طول نبرد استفاده کنید که در دسته ورق جنگ (Battle Deck) شما وجود داشته باشند. کارت ها در طول جنگ بصورت تصادفی نمایش داده می شود، بنابراین اگر منتظر یک واحد خاص هستید باید صبر کنید.

چگونه می توانید به میدان جنگ (Arena) بعدی پیش روید؟

تنها راه پیشروی در ناحیه های جنگ، نبردهای زیاد و در نتیجه افزایش غنائم شما می باشد.

مرگ ناگهانی به چه معناست؟

مرگ ناگهانی زمانی رخ می دهد که دو طرف نبرد به علت اتمام مدت جنگ مساوی می شوند. زمانی به بازی اضافه می شود تا امتیاز تعیین کننده نتیجه باشد. پس از آن هرکس که اولین امتیاز را کسب کند برنده است.

سرعت ضربه (Hit Speed) چیست؟

هیت اسپید، میزان سرعت حمله واحدها یا ساختمان های دفاعی شما است. برای مثال  Crown Towers دارای سرعت ضربه 1-ثانیه است که یعنی در هر ثانیه یک آتش پرتاب می کند.

چگونه پس از استقرار نیروها، آنها را کنترل کنید؟

کلش رویال تنها نیاز به کنترل زمان دارد و بازیکن بر روی انتخاب محل نیروهایش اختیاری ندارد. هنگامیکه نیروی خود را مستقر کردید دیگر خودش است که به حمله می پردازد و شما کنترلی روی آن نخواهید داشت.
نیروهایتان بسته به توانایی خود و هدف های در نظر گرفته شده به حمله می پردازند. شما می توانید از طریق صفحه اطلاعات هر کدام از نیروها درباره توانمندی هایشان مطلع شوید و یا به آموزشی که پیش از این در موبایل فارسی با عنوان “معرفی نیروهای بازی کلش رویال” قرار گرفته است مراجعه نمایید.

آیا حالت بازی تک نفره وجود دارد؟

شما می توانید در بخش اردوگاه آموزشی به بازی در برابر حریف کامپیوتری بپردازید تا مهارت های خود را قبل از مبارزه با بازیکنان واقعی بسنجید. اما توجه داشته باشید که شما نمی توانید برنده ی غنائم شوید و همچنین منابع شما از دست نمی روند. همانطور که مشخص است این بخش تنها برای تست توانایی های شما است.

سیستم ساخت مسابقه چگونه کار می کند؟

این سیستم بر اساس سطح غنائم حریفی مشابه با شما را انتخاب می کند. همچنین سطوح کارت هایی که هر بازیکن هنوز در اکانت خود ندارد در این سیستم اثرگذار است. تفاوت مقدار غنائم شما و حریفتان ممکن است به مرور زمان به طور قابل توجهی افزایش یابد اما توجه داشته باشید که اگر غنائم شما بیشتر از بازیکن رو به رویتان باشد شما از شکستتان ضرر بیشتری می بینید.

آموزش ها و مطالب مرتبط بازی کلش رویال

دانلود بازی کلش رویال اندروید

آموزش کامل بازی کلش رویال اندروید

آموزش ساخت کلن در بازی کلش رویال و نحوه پیوستن به یک کلن

۱۰ نکته و ترفند مهم جهت برنده شدن در بازی کلش رویال

آموزش بازیابی اکانت پاک شده بازی کلش رویال

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.