بازی هایی که در سبک شبیه سازی برای اندروید عرضه می شود عمدتا طرفداران بسیار زیادی به دست می اورند، به ویژه اگر این سبک از بازی ها، سبک ریسینگ و اتوموبیل رانی نیز باشند.

به احتمال زیاد شما نیز از طرفداران بازی های شبیه سازی سبک ریسینگ باشید. اگر این چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی Bus Simulator 2015 که در سبک بازی های شبیه ساز رانندگی برای گوشی های اندروید عرضه شده است را از دست ندهید. Bus Simulator به عنوان یکی از بهترین و زیباترین بازی های شبیه سازی رانندگی اتوبوس شناخته میشود که برای اندروید طراحی و عرضه شده است.

در بازی Bus Simulator یکی از واقع گرایانه ترین بازی های شبیه سازی اتوبوس را تجربه خواهید کرد که در آن تمام جزئیات به خوبی رعایت شده است. شما به عنوان یک راننده اتوبوس وظایف مختلفی را به عهده خواهید گرفت که باید بتوانید آنها را با موفقیت انجام دهید. برای انجام رانندگی نیز اتوبوس های متفاوتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید با استفاده از انها به رانندگی بپردازید. قابلیت شخصی سازی اتوبوس با استفاده از آیتم های متفاوت نیز وجود خواهد داشت. شما می توانید به عنوان راننده، از دیدهای مختلف مسیر متفاوت را تحت مشاهده داشته باشید و بتوانید آنها را مشاهده کنید. این بازی در شهرهای مختلفی انجام خواهد شد که امکان تجربه محیط های متفاوت را خواهید داشت.

ویژگی های بازی Bus Simulator :

– استفاده از اتوبوس های مختلف برای رانندگی در شهر

– انجام اتوبوس سواری در شهرهای متفاوت اروپایی

– طراحی شده به صورت بسیار واقع گرایانه و جذاب

– انجام ماموریت های متفاوت در طول بازی و پیش بردن بازی

باکس دانلود
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.