ادوب کپچر سی سی Adobe Capture CC یک برنامه بسیار قدررتمند برای ساخت آموزش های مجازی میباشد این برنامه دارای ابزار هایی مخصوص طراحان خوش ذوق است و به آنها اجازه میدهد طرحها و الهام های تصویری خود را به سرعت ثبت کنند و به آن پر و بال ببخشند. در این نرم افزار نیز همه چیز از جمله انواع اشکال هندسی، جانوران، اشیا، گستره‌ی وسیعی از رنگ ها، انواع خطوط و طرح های اسلیمی، قلم ها و ابزارهای نقاشی در محیطی ساده و مرتب در اختیار کاربران گذاشته شده است.

سرعت جذب، ویرایش و به اشتراک گذاری دارایی های طراحی منحصر به فرد گردد – از جمله قلم ها، رنگ ها، فیلترها و اشکال – برای استفاده در برنامه های کاربردی مانند CC نرم افزار Adobe Photoshop و Illustrator CC. این قلم مو CC، رنگ و شکل CC CC، همه در یک مکان.
رنگ
استخراج تم های رنگی از عکس ها و جهان اطراف شما است. بازی با ایستگاه از پیش تنظیم بر اساس تئوری رنگ – و یا استفاده از چرخه رنگ و RGB لغزنده برای تغییرات کتابچه راهنمای کاربر.

با استفاده از: پس از بررسی اثر CC، تصویرگر CC، قرعه کشی تصویرگر، دیزاین CC، انجمن CC، فتوشاپ CC
اشکال
فورا تبدیل آنچه می بینید، و یا کشیده شده اند، به گرافیک برداری. استفاده از نوار لغزنده تنظیم کنتراست و ایجاد پر. پس از آن، ضامن +/- برای افزودن یا حذف اطلاعات.

با استفاده از: پس از بررسی اثر CC، تصویرگر CC، قرعه کشی تصویرگر، در طراحی CC، فتوشاپ CC
براش
روشن کردن الهام بخش عکس ها و یا تصاویر گرافیکی را به ribbon- با کیفیت بالا، برس scatter- یا بردار نوع. با رنگ، اندازه و تکرار تنظیمات اصلاح آنها.

با استفاده از: تصویرگر CC، فتوشاپ CC
به نظر می رسد
نگه دار، رنگ و نور از لحظات مورد علاقه خود را به فیلتر های ویدئویی افزایش. یک هیستوگرام و شدت 3D کشویی به شما اجازه تجسم و ریز لحن به نظر می رسد خود را.

با استفاده از: پس از بررسی اثر CC، پریمایر CC
کتابخانه CREATIVE ابر
کتابخانه خود را از دارایی به طور خودکار به حساب کاربری خلاق ابر خود را همگام سازی، به شما دسترسی سریع در برنامه های کاربردی سازگار است.

POWERED BY CREATIVESYNC
نرم افزار Adobe CreativeSync تضمین می کند که فایل های خود را، فونت ها، دارایی های طراحی، تنظیمات و بیشتر از همه فورا در گردش کار خود را به نظر می رسد هر کجا که می به آنها نیاز دارید. شروع به کار خلاق خود را بر روی هر دستگاه و یکپارچه آن را انتخاب کنید تا در دیگری.

باکس دانلود
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.